Biznes coaching

Nie wiesz, jak osiągnąć sukces?
Paraliżują Cię wystąpienia publiczne?
Pragniesz pobudzić swoją zawodową kreatywność?

Sukces w życiu zawodowym zależy przede wszystkim od umiejętności wyważonej i zrozumiałej komunikacji między Tobą, a Twoim przełożonym lub pracownikami. Musisz znać swoją wartość i potrafić się nią dzielić, a wspólnie wyznaczone cele staną się łatwiejsze do osiągnięcia. Nie zniechęcaj się – realizuj swoje plany konsekwentnie i nie poddawaj się przy drobnych niepowodzeniach. Jeśli brakuje Ci motywacji, skorzystaj z sesji biznes coachingu w Warszawie.

Podczas spotkań biznes coachingu nauczę Cię kreatywnego i nieszablonowego podejścia do realizowanych zadań. Pomogę także obrać właściwą drogę do osiągnięcia upragnionego sukcesu zawodowego. Dodatkowo dzięki zbudowaniu indywidualnego, spójnego wizerunku własnej osoby staniesz się pewniejszy siebie, a także nauczysz się motywować do działania innych.

SESJE BIZNES COACHINGU

Oferuję indywidualne oraz grupowe sesje biznes coachingu w Warszawie, w tym szkolenia dla pracowników.

Spotkania indywidualne w zależności od potrzeb odbywają się 2 – 4 razy w miesiącu. Podczas sesji wyznaczamy główny cel działania zawodowego i stopniowo zajmujemy się jego realizacją. Od pracy nad wizerunkiem i własną samooceną, poprzez naukę strategii skutecznego działania, po poznanie technik efektywnej komunikacji i kreatywnego zarządzania działaniami innych.

Program szkoleń grupowych dla pracowników ustalany jest indywidualnie, w zależności od typu działalności oraz obszaru, w jakim uczestnicy sesji mają być przeszkoleni. Proponuję w szczególności szkolenia ze skutecznej obsługi klienta, efektywnej komunikacji z przełożonymi, organizacji i delegacji zadań oraz godzenia celów indywidualnych z celami grupowymi.

DLA KOGO?

Dla każdego, kto pragnie osiągnąć zawodowy sukces – w każdej postaci.

Biznes coaching dla:

  • osób chcących awansować na upragnione stanowisko,
  • mających problem z asertywnością lub sztuką autoprezentacji,
  • szukających porady w zakresie kreowania biznesowego wizerunku,
  • zakładających własny biznes,
  • pracodawców chcących poprawić komunikację z pracownikami,
  • grup pracowniczych potrzebujących porady w zakresie obsługi i komunikacji,
  • mam wracających do pracy po urlopie macierzyńskim,
  • osób chcących w zgodzie rozstać się z dotychczasową firmą,
  • rozstających się ze wspólnikiem z zachowaniem korzyści majątkowych i emocjonalnych.

Jako specjalista od komunikacji interpersonalnej zapraszam również do skorzystania z oferty negocjacji i mediacji w Warszawie – jeśli nie możesz porozumieć się ze wspólnikiem lub współpracownikiem, chętnie w tym pomogę. Zachęcam do uczestnictwa we wspólnej sesji, podczas której określimy zaakceptowane przez obie strony cele i przedyskutujemy metody ich osiągnięcia.

Biznes coaching w Warszawie – Armen Mekhakyan
Zapraszam do umówienia się na pierwsze spotkanie!