Coaching wizerunku

Odkryj drzemiący w Tobie potencjał

Coaching wizerunku to stworzony przeze mnie autorski program podnoszenia pewności siebie i osiągania sukcesów w kontaktach towarzyskich i biznesowych. Opiera się na założeniu, że skuteczna komunikacja interpersonalna jest ściśle uzależniona od naszego wizerunku – zarówno zewnętrznego, jak i wewnętrznego.

Styl, wygląd i sposób zachowania to nie moda czy aktualne trendy, ale narzędzia, które umożliwią nam osiągnięcie upragnionego celu w życiu prywatnym oraz zawodowym. Odpowiedni i przemyślany wizerunek wpłynie na Twoje dobre samopoczucie oraz ułatwi podejmowanie nowych inicjatyw, co docenią również inni. Pamiętaj – kreowanie własnego stylu to nie udawanie kogoś, kim nie jesteś. Wręcz przeciwnie – to umiejętne uwypuklanie najlepszych cech Twojej osobowości.

Sesje coachingu wizerunku

Spotkania coachingu wizerunku polegają przede wszystkim na pracy z Twoimi emocjami. Dzięki temu uzmysłowisz sobie własne zalety, dostrzeżesz drzemiący w Tobie potencjał i odkryjesz swoją atrakcyjność. Sesje to indywidualne spotkania i rozmowy z coachem – wspólnie określimy cel, do jakiego pragniesz dążyć i wybierzemy skuteczną drogę pracy nad osobowością. Dopiero na końcu zajmiemy się zmianą wizerunku zewnętrznego. Dobierzemy styl, w którym będziesz czuć się najlepiej.

Coaching wizerunku bardzo często połączony jest z sesjami life coachingu lub coachingu biznesowego – to metoda do poprawienia jakości Twojego życia.

Dla kogo?

Dla osób, które są gotowe rozpocząć drogę przemiany wewnętrznej – jej zwieńczeniem będzie wykreowanie spójnego i pasującego do Twojej osobowości wyglądu. Dla tych, którzy pragną poczuć się wyjątkowo i pewnie w każdej sytuacji.

Masz pytania? Zachęcam do kontaktu,
Armen Mekhakyan